Apie įmonę

1 imone(1)

Įmonė „Arbovita ir Ko“ įsteigta 2015 metais. Pagrindinė veikla – sumedėjusių augalų priežiūra: nuo augavietės gerinimo, medžių pavojingumo laipsnio nustatymo iki genėjimo lipant į lają su virvėmis ir šakų susmulkinimo bei išvežimo.

Savo praktikoje vadovaujamės naujausiais arboristikos principais ir metodais, artimomis gamtai medžių priežiūros technologijomis. Dirbdami taikome Vakarų Europoje įtvirtintus standartus.

Komandai vadovauja ir darbus organizuoja  patyręs arboristas, savo veiklą pradėjęs nuo 2012 metų, profesionalas Renaldas Žilinskas. Jis – pirmasis  Lietuvoje  Europos arboristikos tarybos (EAC) sertifikuotas arboristas, turintis ETW (European Tree Worker) – Europos medžių priežiūros specialisto kvalifikaciją. Taip pat – ETT (European Tree Technician) – Europos arboristikos techninis ekspertas. Tai aukščiausias arboristo profesionalumo įvertinimas. Taip pat pirmasis ir kol kas vienintelis Lietuvos arboristas įgijęs Tarptautinės arboristikos draugijos (ISA) suteikiamą medžių rizikos vertinimo kvalifikaciją (ISA TRAQ). 2019 metais įgijo Europos arboristikos tarybos (EAC) Senolių medžių priežiūros specialisto praktinio lygmens sertifikaciją (Veteran Tree Specialist – Practicing Level). 

Įmonės vadovas – vienintelis tokio lygmens specialistas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.

Renaldas Žilinskas

Direktorius

Europos arboristikos techninis ekspertas 

Kvalifikacija – medžių rizikos vertinimas

Senolių medžių priežiūros specialisto praktinio lygmens sertifikacija

Darbuotojai:

Kristina Žalnierukynaitė 

arboristė

ir

Giedrius Vikšraitis

arboristas

Visada rasime sprendimą, geriausią ir Jums, ir medžiui. Mūsų tikslas – tausoti ir apsaugoti Jūsų turtą nepakenkiant brandžiam ir dar ilgai gyvuoti galinčiam medžiui. Taip pat teikiame konsultacijas medžių priežiūros klausimais, konsultuojame suderinant būsimus statinius ir jau esamus želdinius sklype, teikiame profesionalias išvadas raštu.