Teikiame šias paslaugas

Untitled-1_01

Medžių genėjimas

Arboristai profesionaliai išgenės jūsų medžius, suteiks jiems būdingą formą, pagerins estetinį vaizdą. Medžiai taps pralaidūs šviesai ir vėjui, taps saugūs aplinkai ir žmogui. Klientui pageidaujant, išsivežame nugenėtas šakas arba susmulkiname jas vietoje.

Untitled-1_02

LAJOS SUTVIRTINIMAS SPECIALIAIS LYNAIS

Vis dažniau, siaučiant stipriems vėjams, škvalams, baiminamasi dėl pastatų ar kito turto saugumo kai greta auga medžiai. Neretai skundžiamasi, jog baisu išeiti į lauką, kad medžio šaka neužkristų ant galvos. Mūsų arboristai gali padėti išspręsti šią problemą sutvirtindami kamienus ar stambiąsias šakas specialiais lynais, kurie neįauga į medį ir neleidžia kamienams išsiskirti ar didelėms šakoms nulūžti. Jeigu šaka nulūžtų, ji liktų kaboti prie kamieno, bet nenukristų ant žemės ar pastatų. Instaliuojant šią sistemą, atliekamas ir redukcinis genėjimas, po kurio sumažėja lajos svoris. Tai ženkliai sumažina medžio pavojingumą.

Untitled-1_04

AUGAVIETĖS RENOVACIJA

Atliekame medžių augavietės atnaujinimo darbus: dirvožemio tyrimus, siekiant nustatyti dirvožemio tinkamumą medžiui; oro kastuvo pagalba, kad nepažeisti šaknyno, supurename medžio polajį, parenkame ir įterpiame reikalingas mineralines medžiagas; apdorojame dirvožemį mikrobiologiniais preparatais. Atnaujintą polajį padengiame mulču.

Untitled-1_07

Medžių būklės įvertinimas, ekspertizė

Atliekame medžių ekspertizę: įvertiname medžių būklę, nustatome pavojingumo laipsnį, pateikiame išvadas ir priemones pavojingumo laipsniui sumažinti.

Untitled-1_08

Medžių ligų diagnozavimas, gydymas

Arboristai nustatys jūsų medžius užpuolusias ligas, parengs visą kompleksą priemonių jiems išgydyti.

Untitled-1_09

Medžių senolių priežiūra

Mūsų įmonės vadovas turi didelę patirtį medžių senolių – gamtos paveldo objektų – tvarkymo srityje. Jam vadovaujant Lietuvos teritorijoje sutvarkyta 48 paminkliniai medžiai ir dvi senolių medžių alėjos! Dirbant su paminkliniais medžiais reikalingos ypač profesionalios žinios.

Untitled-1_10

Žiemos soduose augančių medžių priežiūra

Galime padėti žiemos soduose ar oranžerijose augantiems medžiams.

Untitled-1_11

Projektų rengimas

Parengiame projektus jūsų želdinių sutvarkymui ir juos įgyvendiname. Parengiame ir įgyvendiname kitų stambių projektų arboristinę dalį.